Mobiilse arvutiklassi tutvustus

 

2015-12-17 14.09.03

Neljapäevaks 17. detsembriks sai kokku lepitud võimalike tulevaste tugiisikute esimene koolitus, kus kooli arvutimees Rein tutvustas mobiilse arvutiklassi üles panemist.

Lisaks pildil olevatele meeskonnaliikmetele Helenile ja Beritile, oli kohal ka Gerli ning huvilistena liitus teisigi õpetajate tuppa sattunuid. Esmane oskus vahendite kasutamiseks on nüüd olemas ja oskajad saavad järgmisi huvilisi juhendama hakata.

P.S Doodle programmi kaudu kokkusaamise planeerimine hästi ei õnnestunud, kuna pooled kutsututest ei märganud  või osanud sobivaid kokkusaamisaegu märkida.

One comment

 1. Mihhail G · detsember 23, 2015

  Õpetajast IT-tugiisiku tegemine on väga hea idee, mis aitab olemasoleva IT-juhi tööd vähendada ning võimaldada tal pühenduda suurematele probleemidele. Enda kogemusest võin öelda, et vahel tuleb korraga nii palju õpetajate pöördumisi probleemidega, et lõpuks igale poole ei jõua ning tihti need probleemid on tegelikud sellised, mida õpetajad võiksid ise osata lahendada. Soovituseks võin öelda, et ehk saaksite kaasata ka digipädevaid õpilasi, keda kindlasti leidub koolis, kes oleksid asjast huvitatud. Ise mõtlesime vahepeal, et võiks luua enda koolis valikaine “IT-tugiisik” vms, millesse kuuluvad õpilased oleksid vahetundide ajal abiks õpetajatele arvutimuredega. Seda mida nad päeva jooksul on teinud saaksid nad märkida päevikusse ning semestri/veerandi/aasta lõpus saaksid siis vastava hinde tehtud töö eest.
  Üldiselt kui ma saan õigesti aru siis teie projektil on olemas kindel toetusgrupp ning samuti ka siht kuhu poole liikuda. Väga huvitab aga see, kuidas lahendate ise endale püstitatud küsimusi:
  Kas liiga palju inimesi meeskonnas ei tekita vastutuse hajumist?
  Kuidas leida aega abiks olemiseks?

  Tallinna Arte Gümnaasiumi meeskond

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s